Sentraal Jukskei Klubs / Central Jukskei Clubs

Sentraal Jukskei Streek
  Sentraal nuus blad

Algemene
General

Bestuur
Management

Juniors
Juniors

Skeidsregters
Referees

Afrigters
Coaches

Klubs
Clubs

Program
Programme

Sentraal Jukskei Klubs / Central Jukskei Clubs

Klub / Club Auas
 
Chairman / Voorsitter Dries Verwey dverwey@duram.co.za 081-1221462
Vice-Chairman /
Onder-Voorsitter
Hanro Jordaan hanro@iway.na 081-2102085
Sekretaresse Lizette Verwey Lizette.Verwey@na.gt.com 081-2406512
Addisionele Lede Johan van Niekerk jc.dog@mtcmobile.com.na 081-2854796
Chris du Toit cy.accserv@gmail.com 081-3278727
Klub / Club Khomas
 
Chairman / Voorsitter Estelle Viljoen cancer@iway.na 081-2307800
Vice-Chairman /
Onder-Voorsitter
Johan Viljoen jviljoen66@gmail.com 081-2963423
Sekretaresse Elize Duvenhage elize.duvenhage@yahoo.com 081-1492948
Addisionele Lede Christiaan Cilliers christiaan@namcoal.com 081-1272070
Louis van Wyk louis.vwyk@iml.il.co.za 081-2618785
Klub / Club Olympus
 
Chairman / Voorsitter Arno Horn arnohorn1@gmail.com 081-3218625
Vice-Chairman /
Onder-Voorsitter
Henrikus Zwart ZwartH@ra.org.na? 081-2929292
Sekretaresse Tina Coetzee jukskei@mweb.com.na 081-2554800
Anelda Horn aneldacoetzee@gmail.com 081-1603344
Addisionele Lede Staal Engelbrecht staalengelbrecht50@gmail.com 081-0351467
Giel Henn henngiel@gmail.com 081-3515066
Klub / Club Kwaggas
 
Chairman / Voorsitter Christie Horn christiehorn88@gmail.com 081-1295515
Vice-Chairman /
Onder-Voorsitter
Hendrik Grove hendrikgrove@iway.na 081-1224243
Sekretaresse Retha Horn rethahorn81@gmail.com 081-1278940
Addisionele Lede Rika Grove rika@iway.na 081-1224213
Nicolene Swart bd@paramount.com.na 081-2982369
Klub / Club NDF
 
Chairman / Voorsitter Simon Angula simangula@gmail.com 081-2806011
Vice-Chairman /
Onder-Voorsitter
Ernest Simana simanaernest@gmail.com 081-7222083
Sekretaresse Theresia Ashipala liefith@gmail.com  
Addisionele Lede Josephine Amunyela ilovemyself@rocketmail.com 081-2104488




Follow us on Twitter
Jukskei sport, Namibia